PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

O kempech

V létě 2019 se budeme těšit již 9. ročníku Duklakempů. Naše kempy jsou určeny pro všechny kluky a holky nejen z České Republiky. Zkušení dukelští trenéři již teď vymýšlejí, co děti naučí nového a jak zabaví mladé fotbalisty a fotbalistky i mimo trávník. Malé fotbalové naděje se mohou těšit na týden plný zábavy, sportování, hraní, fotbalových tréninků, zážitkových aktivit a mnoho dalšího.

Naše Duklakempy jsou pro hráče a hráčky jakékoliv klubové příslušnosti. Mohou se zúčastnit i děti, které nejsou registrovány v žádném klubu.

V letošním ročníku kempů opět otevíráme čtyři turnusy pobytových kempů v areálu Green Valley u Chotýšan a dva turnusy příměstských kempů, které budou nově probíhat v areálu Ruzyně, který je domovem dukelské fotbalové mládeže (změna místa vyhrazena). 

Tradičně mají na našich kempech dveře otevřené všechny dívky. Třetí turnus je jim opět z poloviny vyhrazen a na čtvrtém jsou pro ně otevřeny dvě tréninkové skupiny - děvčata mají na těchto dvou turnusech poníženou cenu. Samozřejmě se mohou zúčastnit i všech ostatních turnusů.

Poděkovat je třeba především FK Dukla Praha ženy, z. s., který je hlavním organizátorem Duklakempů, protože FK Dukla Praha spolu se spolkem Fotbalový klub DUKLA Praha zde vystupují pouze v roli patronů.

„Důležité pro nás je, aby děti byly spokojené, to se nám již několik let daří plnit. Snažíme se neustále zlepšovat a opět se budeme snažit připravit pestrý program a nová překvapení. Věříme, že potěšíme nejen nováčky, ale i staré známé tváře, které se k nám vrací. Děkujeme za přízeň a budeme se těšit na Duklakempu.“

Maruška Havlasová
koodinátorka Duklakempů

 
 

Aktuálně z kategorie

U10: Měsíční plán U10

26. 7. Zde klikni

U12: Měsíční plán

9. 7. DU12 - 2019/2020

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu