PORTRÉTY Z JULISKYIvan Ostojič

O kempech

V létě 2019 se budeme těšit již 9. ročníku Duklakempů. Naše kempy jsou určeny pro všechny kluky a holky nejen z České Republiky. Zkušení dukelští trenéři již teď vymýšlejí, co děti naučí nového a jak zabaví mladé fotbalisty a fotbalistky i mimo trávník. Malé fotbalové naděje se mohou těšit na týden plný zábavy, sportování, hraní, fotbalových tréninků, zážitkových aktivit a mnoho dalšího.

Naše Duklakempy jsou pro hráče a hráčky jakékoliv klubové příslušnosti. Mohou se zúčastnit i děti, které nejsou registrovány v žádném klubu.

V letošním ročníku kempů opět otevíráme čtyři turnusy pobytových kempů v areálu Green Valley u Chotýšan a dva turnusy příměstských kempů, které budou nově probíhat v areálu Ruzyně, který je domovem dukelské fotbalové mládeže (změna místa vyhrazena).

Tradičně mají na našich kempech dveře otevřené všechny dívky. Třetí turnus je jim opět z poloviny vyhrazen a na čtvrtém jsou pro ně otevřeny dvě tréninkové skupiny - děvčata mají na těchto dvou turnusech poníženou cenu. Samozřejmě se mohou zúčastnit i všech ostatních turnusů.

„Důležité pro nás je, aby děti byly spokojené, to se nám již několik let daří plnit. Snažíme se neustále zlepšovat a opět se budeme snažit připravit pestrý program a nová překvapení. Věříme, že potěšíme nejen nováčky, ale i staré známé tváře, které se k nám vrací. Děkujeme za přízeň a budeme se těšit na Duklakempu.“

Maruška Havlasová
koodinátorka Duklakempů

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán