PORTRÉTY Z JULISKYPablo González Juárez

Areály

POBYTOVÉ KEMPY – AREÁL GREEN VALLEY

Areál se nachází v zeleném údolí (odtud pochází název) v sousedství malé obce Chotýšany mezi Benešovem a Vlašimí. Je situován zcela mimo ostatní civilizaci, uprostřed nádherné přírody Posázaví s bohatou nabídkou sportovních aktivit, relaxace, toulek přírodou i historických památek. Areál s menšími budovami budí dojem domácí atmosféry.

Green Valley nabízí ubytování ve dvou nízkých, stylových budovách s celkovou kapacitou až 90 lůžek. Součástí každého pokoje je TV, minibar, telefon a vlastní koupelna se sprchovým koutem, s WC a fénem.

K dispozici je nekuřácká restaurace pro 50 osob s krbem a možností posezení na venkovní terase u bazénu nebo pod malou pergolou. V areálu nám zajištují kvalitní stravu díky předem vytvořenému jídelníčku pro sportovce, který má v rámci tohoto fotbalového kempu jiný výdej energie během dne než má při každodenním režimu.

Součástí areálu je fotbalové hřiště standardních rozměrů, tenisový kurt s nočním osvětlením, volejbalové a nohejbalové hřiště, discgolf, venkovní bazén, sauna, vířivka, travnaté plochy pro odpočinek a na své si přijdou i milovníci kulečníku.

www.green-valley.cz

PŘÍMĚSTSKÉ KEMPY – AREÁL RUZYNĚ

připravujeme...

Adresa: Ztracená 737, Praha 6, 160 00

PŘÍMĚSTSKÉ KEMPY – AREÁL JULISKA

Stadion Juliska byl otevřen v roce 1960. Budova se zázemím, na protější straně svah a malá tribunka, typický ukazatel skóre a času, atletický ovál – to byly první kulisy pro zápasy fotbalové ligy pro Duklu Praha. Takto vypadal stadion už od prvopočátku.

Obří tribuna Julisky patří k největším a k nejkrásnějším stavbám tohoto typu u nás. Nejen, že poskytuje krásný pohled na panoráma Prahy, což není tak podstatné, ale především nabízí pohodlný výhled na plochu.

A to nejen na fotbal, ale i na atletické mistry. Vždyť na Julisce se konají Memoriály Josefa Odložila. Stadion na Julisce je především domovem skvělých atletů Dukly, olympijských vítězů a mistrů světa. Stačí jmenovat například Jana Železného, Tomáše Dvořáka, Romana Šebrleho, Barboru Špotákovou a řadu dalších. Ti všichni patří do Armádního sportovního centra Dukla.

Stadion Juliska patří armádě, která se o něj velmi dobře stará, což je na první pohled patrné. Bez fotbalu by ale nebyla Juliska tím, čím je. V areálu je nyní nově zrekonstruovaný bazén a tělocvična, dále je zde posilovna. Areál nabízí zázemí pro atlety, pětibojaře, házenkáře a také fotbalisty.

Fotbalisté mají kromě hlavního hřiště k dispozici jedno velké a jedno malé hřiště (tzv. Katovna) s umělým povrchem.

Aktuálně z kategorie

U12: Měsíční plán

9. 7. DU12 - 2019/2020

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán