PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok

Novinky Mladší přípravka WU9

A: Ženy vstoupily do jarní části vítězně

sobota 16. 3. 2019 | Redakce

logo V sobotu 16.3.2019 vycestovaly naše ženy k prvnímu jarnímu mistrovskému utkání. Proti libereckým ženám se představily na UMT ve Frýdlantu.

Ženy A: V poháru jdeme dál přes Čáslav

čtvrtek 14. 2. 2019 | Redakce

logo Odložené utkání 3. kola ženského poháru jsme sehráli ve čtvrteční podvečer 14.2.2019. Na umělé trávě na Julisce jsme nastoupili proti druholigové Čáslavi. Roli favorita jsme potvrdili a postoupili tak do čtvrtfinále, kde nám soupeřkami budou ženy Liberce. Zápas se odehraje již příští neděli.

Ženy změřily síly s chlapci FA Zbura

neděle 10. 2. 2019 | Redakce

logo V neděli 10.2.2019 odehrály naše ženy druhé přípravné utkání. Na umělé trávě na Julisce přivítaly chlapce U16 FA Zbura.

Ženy odehrály první přípravné utkání s Astra HFC

pondělí 4. 2. 2019 | Redakce

logo První přípravné utkání zimní přípravy sehrály naše ženy v neděli 3.2.2019 na umělé trávě na Julisce. Původní soupeř Teplice zápas odřekly, ale na poslední chvíli se nám podařilo sehnat maďarský tým Astra HFC.

Ženy A: Body odevzdány Hradci

pondělí 5. 11. 2018 | Redakce

logo V sobotu 3. listopadu se konalo poslední kolo 1. ligy žen. Na náš domácí stadion SK Prosek zavítal Hradec Králové. I přes vysoké držení míče domácích, odvezly všechny body hráčky Hradce.

Ženy A: Další 3 body, v Brně se poprvé v lize prosadila Dvorská

sobota 27. 10. 2018 | Redakce

logo V rámci 9. kola 1. ligy žen zavítaly Duklačky na Moravu. Do Brna vyrazily poprvé vlakem a na hřišti soupeřek se prosadily hned dvakrát z kopačky Dvorské a Hrobské. Soupeřky do vyložené šance nepustily.