PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola

Novinky Mladší přípravka WU9

Ženy A: Důležitý zápas rozhodla penalta

pondělí 4. 10. 2021 | Redakce

logo V neděli odpoledne nastoupila Dukla k důležitému utkání dvou posledních týmů, po vyrovnaném průběhu s minimem šancí zvítězily soupeřky po penaltě a gólu z poslední minuty.

Ženy sehrají zápas v Jirnech

pátek 1. 10. 2021 | Redakce

logo Ženský A tým Dukly Praha se v neděli 3.10. od 15:00 utká s Pardubicemi v záchranářském souboji, poprvé však na domácím hřišti v Jirnech.

Ženy A: Vysoká prohra s lídrem tabulky

pondělí 13. 9. 2021 | Redakce

logo Na Julisku dorazil první tým tabulky, Slavia Praha, která i přes krátký čas po předkole LM ukázala sílu a porazila domácí fotbalistky 9:0.

Ženy A: Brno přetlačilo naše ženy

úterý 7. 9. 2021 | Redakce

logo V neděli zajížděla Dukla ke 4. kolu do Brna, které vyhrálo 2 předchozí utkání. Roli favorita Brno potvrdilo a naše ženy porazilo 2:0.

Ženy A: Debakl v Plzni

pondělí 30. 8. 2021 | Redakce

logo Ve třetím ligovém kole se utkala Dukla s Plzní v Dobřanech. Právě domácí Plzeň zvládla utkání na výbornou, když prokázala větší kvalitu v zakončení. Po šesti brankách do sítě Dukly, zůstávají naše ženy bez bodu.

Ženy A: Liberecká lekce z produktivity

úterý 24. 8. 2021 | Redakce

logo Dukla ve svém prvním domácím zápase přivítala Slovan Liberec. Své šance nedokázaly hráčky z Julisky proměnit a tak všechny body se stěhují pod Ještěd po prohře 1:2