PUne 11. 8. 2019 Pardubice Dukla Praha4:3(3:1)
PUne 18. 8. 2019 Hradec Králové Dukla Praha14:00

WU18: Těsná prohra s Pardubicemi

pondělí 12. 8. 2019 | Redakce

logo Zápas proti FK Pardubice na miniturnaji podlehly dorostenky 3:4 v poslední minutě.

WU18: Hubená výhra nad Olomoucí

neděle 11. 8. 2019 | Redakce

logo Zápas proti Sigmě Olomouc na miniturnaji vyhrály dorostenky 2:1.

WU18: První přípravné utkání vítězně

pondělí 5. 8. 2019 | Redakce

logo Dorostenky odehrály první přípravné utkání proti Minerva FF vítězně. Za 90 minut padlo 8 branek v poměru 6:2 pro Duklu.

Dorostenky začaly přípravu na Julisce.

pondělí 22. 7. 2019 | Redakce

logo V pondělí 22.7. se poprvé sešly dorostenky k nové sezoně, ve které je čeká 2. liga dorostenek a soutěž v okresu Praha-západ s týmy chlapců.

WU18: Cenné vítězství z Plzně!

úterý 7. 5. 2019 | Redakce

logo V neděli v ranních hodinách v pěkném městečku v Dobřanech odehrála juniorka 3. kolo nadstavby proti Plzni. Po vyrovnaném průběhu vítězí vínovo-žluté barvy 1:0 po brance Fojtíkové.

WU18: Sparta byla nad naše síly

pondělí 8. 4. 2019 | Redakce

logo Poslední kolo základní části jsme odehráli proti Spartě, která v úvodu rozhodla o svém vítězství. Konečných 6:1 pro Spartu vydalo za další tři body a navýšení náskoku.