kolodatumdomácíhosté
11. ne 17. 11. 2019 Dukla Praha Trutnov14:0(9:0)

WU18: Vítězně v posledním utkání s Trutnovem

pondělí 18. 11. 2019 | Redakce

logo V neděli 17.11. odehrály dorostenky své poslední podzimní utkání na Julisce. K vidění bylo 14 branek a dorostenky potvrdily podzimní formu.

WU18: Přizpůsobivé vítězství v Ústí

úterý 22. 10. 2019 | Redakce

logo V sobotu odpoledne zajížděly dorostenky k dalšímu utkání do Ústí nad Labem, kde zvítězily 10:0 a do tabulky připsaly další 3 body.

WU18: Anglický týden dorostenky zvládly na výbornou

pondělí 30. 9. 2019 | Redakce

logo Dorostenky mají za sebou týden, ve kterém odehrály dvě utkání v druhé lize dorostenek s ABC Braník a FC Mělník. Poprvé se také představily na domácí půdě a z obou utkání vyšly bodově naplno, spojené s velmi dobrými prvními poločasy.

WU18: Vítězství v malém pražském derby!

pondělí 2. 9. 2019 | Redakce

logo V neděli v poledne nastoupily dorostenky Dukly ke svému prvnímu utkání ve 2. lize dorostenek a povedlo se jim to úspěšně.

WU18: Příprava zakončená společným víkendem v Ostravě

pátek 23. 8. 2019 | Redakce

logo Pět týdnů přípravného období mají dorostenky za sebou, nyní je již čeká vstup do 2. ligy. V neděli od 12:45 nastoupí v Uhřiněvsi v malém pražském derby proti Bohemians 1905.

WU18: Těsná prohra s Pardubicemi

pondělí 12. 8. 2019 | Redakce

logo Zápas proti FK Pardubice na miniturnaji podlehly dorostenky 3:4 v poslední minutě.