PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer

Novinky Mladší přípravka WU9

Devátý dívčí turnaj škol vyhrála ZŠ Antonína Čermáka!

pondělí 29. 4. 2019 | Redakce

logo V neděli 28. dubna uspořádala Dukla Praha letošní první turnaj základních škol v dívčím fotbale a zájem byl obrovský. Stalo se již tradicí, že se snažíme propagovat dívčí fotbal také formou turnajů, které organizujeme pro základní školy, zejména z nejbližšího okolí. Letos jsme připravili turnaj poslední dubnovou neděli a dívky se skutečně bavily.

Zavítali jsme do další základní školy - ZŠ Věry Čáslavské

úterý 9. 4. 2019 | Redakce

logo V pondělí 8. dubna jsme navštívili základní školu Věry Čáslavské, kde proběhla sportovní akce a nábor mezi 1.-3. ročníky. Hrálo si s námi téměř 100 dětí, takže o radost z pohybu bylo postaráno.

V pátek jsme navštívili ZŠ J.A.Komenského

sobota 9. 3. 2019 | Redakce

logo V pátek na mezinárodní den žen jsme přijeli rozdávat fotbalovou radost do ZŠ J.A.Komenského na Praze 6. Společně s děvčaty prvních až třetích tříd jsme si užili sportovní dopoledne.

WU9: Dva turnaje - dva pocity - frustrace a vítězství - holky děkujme

úterý 5. 3. 2019 | Redakce

logo Po náročném víkendu plném fotbalu s kluky z Valašského Meziříčí jsme s týmem našich nadějí absolvovali ještě závěrečnou parádičku – nedělní odpolední turnaj v Milovicích. Dalo se tušit, že výkon nebude asi úplně top. Holky budou bojovat spíše s únavou a možná i fotbalovou přesyceností. Omyl!!! Výkon a předváděná hra nadchla. Hráli jsme opět bez brankáře, ve vysoké rychlosti, nápaditě a po většinu času v držení míče. Stoprocentní nasazení, fotbalové technické kousky a zdravá agresivita potěšili. O tom, že zlato poputuje jinam, rozhodl zbytečný gól s šikovnými mladoboleslavskými kluky. Po dlouhém desetiminutovém obléhání brány soupeře padl gól do naší sítě a v táboře Duklaček zavládla pravá sportovní frustrace, kterou jsme již do konce turnaje, i přes enormní snahu, nesetřásli. Konečné čtvrté místo bylo pro Nikču, Éčko, Sísu, Sárinku, Aničku a Alici velkým zklamáním, ale výborný výkon všech hráček byl nakonec odměněn alespoň individuální cenou pro Aničku Špejzlovou. Cenu si zasloužili všechny holky a to včetně nejmladší Sárinky – ta za statečnost. Nejhezčí a také poslední gól celého turnaje dalo naše Éčko po nahrávce Silvy. Ema předvedla náběh do volného prostoru, zpracování do rychlosti, v maximální nasazení vyhraný rychlostní souboj se soupeři a výborné zakončení nad nohou brankáře. Holky se pro mě a myslím, že i pro rodiče, staly vítězkami a nezbývá než jím poděkovat za předváděnou hru a nasazení, kterým nás opravdu nadchly.

Fotbalový víkend dívek z Dukly a kluků z Valašského Meziříčí

čtvrtek 21. 2. 2019 | Redakce

logo Tři dny v Praze. Takovou dobu s námi, s dívkami Dukly Praha (WU9), prožili v Praze fotbalisti z Valašského Meziříčí (výběr z ročníků 2010, 2011, 2012). A byly to tři dny plné fotbalu a přátelské atmosféry, neboť jak kluci, tak i jejich rodiče byli skvělí.

Na ZŠ Dědina proběhl ve dvou dnech sportovní nábor

čtvrtek 14. 2. 2019 | Redakce

logo Ve středu 13.2. a čtvrtek 14.2. proběhla na ZŠ Dědina sportovní akce pořádaná klubem FK Dukla Praha, která se týkala fotbalu pro dívky.

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Aktuálně z kategorie

Z09: pokus první