19.11.2022, 11:00

11. kolo, 1.liga žen 2022/23

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Pižlová - Košíková, Šušolová, Sováková, Huvarová (83. Mastníková) - T. Černá, Buryánová, Bužková, Pouvová (76. Dlouhá), Kantarská (50. Harvilová) - Dinh Thanhová (76. Antalová)

Sestava hosté:

Kubíková - Prošková, Vojáčková, Dudová, Pražienková - Kavalová (30. Ajazi), Beránková (85. Klomínková) - Hrobská (85. Kaletová), Dvorská, Holečková (63. Pfeiferová) - Skálová

• Branky: 16. a 88. Buryánová, 13. Košíková
    Rozhodčí: Hrušková - Kánská, Kovářová
  • Diváci: 50

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: "Jsem velmi zklamaný z utkání. Výsledek je jednoznačný a zasloužený. Liberec si pro body dokráčel poměrně bez problémů, ani bych neřekl, že museli podat extra výkon, ale z naší strany jim toho bylo tak hodně umožněno a tak jednoduše, že jsem holky na hřišti nepoznával. Pomalu jsme dostupovali hráčky v kraji, probíhali souboje, vůbec jsme nereagovali na přenesení hry ve všech směrech, hloubkově jsme nedotáhli situace, dneska soupeři stačila přirozená aktivita. Hodně hráček odehrálo zápas pod své možnosti. Nyní máme před sebou Hradec Králové, poslední soutěžní utkání. Liga je tak zakončená, mrzí mě, že jsme měli herní projev i výsledky jak na horské dráze. Určitě jsme mohli z více zápasů vytěžit body."