PORTRÉTY Z JULISKYFrederik Bilovský

Ženy si zastřílely proti dorostenkám Slavie

25. 7. 2018 | Redakce

Ženy si zastřílely proti dorostenkám SlaviePrvní přípravné utkání sehrály ženy na perfektně připravené trávě v Kolodějích. Soupeřem byla již tradičně slávistická juniorka.

PU, středa 25. 7. 2018, 18:30, Koloděje, tráva
9:3
(2:2)
Slavia Praha WU18Slavia Praha WU18

Dukla Praha:
1.třetina: Dolejšová - Pýchová, Košíková, Šebrlová, Grešová - Beránková, Kozlíková, Brázdová - Mernyová, Adámková, Hrobská

2.třetina: Poláková - Mernyová, Košíková, Soukupová, Adámková - Beránková, Kozlíková, Zemjánková - Dvorská, Kantarská, Brázdová

3.třetina: Nedvědová - Dvorská, Soukupová, Šebrlová - Košíková, Kantarská, Zemjánková - Pýchová, Brázdová, Hrobská
Branky: 37.Maulová vlastní, 45.Kozlíková, 50.Dvorská, 63., 64., 89.Hrobská, 74.Brázdová, 77., 84.Kantarská - 30.Dinh Thanhová, 45.Růžičková, 49.Zemberyová
Rozhodčí: Tichý - Čikara, Hoffmann
Diváci: 75

Utkání trenéři domluvili na 3 x 30 minut, aby se mohly do utkání zapojit všechny hráčky na obou stranách. Hostující hráčky si vytvářely šance především v první třetině, kdy se jim podařilo na konci vstřelit branku z kopačky Dinh Thanhové 0:1.

Ve druhé třetině zkraje srovnala vlastním gólem Maulová 1:1. Po čtyřicetipěti minutách strhla vedení na stranu Slavie Růžičková 1:2. O minutu později srovnala po pěkné akci Kozlíková 2:2. Do konce třicetiminutovky šla Slavie opět do vedení. Ve 49. minutě využila zaváhání v naší obraně Zemberyová 2:3. Opět bylo srovnáno do minuty, kdy se prosadila Dvorská 3:3.

Poslední třetina byla již v režii Dukly. Postupně se třikrát trefila Hrobská, jednou skórovala Brázdová a dvě branky vstřelila Ivana Kantarská. Finální výsledek se zastavil na hokejových 9:3

Michal Kolomazník, hlavní trenér: "Máme za sebou pouze 4 tréninky zaměřené na určité činnosti, které jsme si chtěli vyzkoušet v utkání. Poměrně se nám dařily až na pár výjimek, především v první třetině. Holky se seznamují se spoustou nových věcí, které rychle vstřebávají, ale na každý pád nás čeká dlouhá cesta."