06.08.2020, 18:30

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Kubíková - Hašková, Strnadelová, Dudová, Ajazi - Beránková, Pakostová, Lišková Tereza 01’ - Dvorská, Prošková, Skálová.

Střídaly: Žáková, Žočková, Houbová, Lišková Tereza 02’

• Branky: 47.Klomínková, 80.Freislerová - 7.Strnadelová, 22.Dudová, 69.Houbová, 74.Skálová, 82.Dvorská
  • Diváci: 80

Hodnocení trenéra:

Daniel Sakar, hlavní trenér: "Do zápasu jsme vstoupili aktivně, hráli jsme více ofenzivně. Do 20 minuty jsme vedli 2:0 a hodně mě těší, že jsme oba góly dokázali dát ze standardních situací. Druhá polovina prvního poločasu byla vyrovnaná. Do druhého poločasu jsme udělali 1 změnu, Slavia vyměnila většinu hraček, což bylo pro další vývoj zápasu rozhodující. V druhé části druhého poločasu jsme začali propadávat. Dělali jsme individuální chyby v postavení, ale i tak jsme dokázali skórovat ještě 3 krát. Postupně se nám zlepšuje efektivita v zakončení, určitě na tom ještě budeme pracovat, abychom to pořád zlepšovali."