01.10.2017, 14:30

FC Praha

5. kolo, ČFLŽ 2017/18

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Šibřinová – Tulachová, Kůtová, Pavlisová, Veselá, Štěpánová – Tomášková (54. Kobesová), Dobrevová, Rubešová, Vajďáková (74. Mehičová) – Hniličková

Sestava hosté: Frolíková – Koubová, Kloučková, Kocková (63. Králíčková), Vytlačilová (72. Kroutilová) – Davidová, Lupačová – Havlíčková (63. Lerchová), Košatková (74. Kramerová), Hrdličková – Pýchová

• Branky: 32. Dobrevová – 23. Košatková
    ŽK: Kůtová, Hniličková - Hrdličková, Kloučková
    Rozhodčí: Rodová – Gaži, Honzíček
  • Diváci: 30

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Pěkné utkání, místy vyhrocené, derby bylo příjemným zápasem. Opakují se nám však stejná negativa, nejsme efektivní v zakončení, v situacích se chováme zbrkle. Oproti předchozím zápasům se zlepšil přechod, ale vydržíme vždy pasáž 20ti minut, poté vypadneme z tempa hry. V obraně si sami zatápíme, ať už pomalými nahrávkami nebo alibistickými nahrávkami zpět. Toto utkání jsme se i velmi netakticky dopouštěli více faulů, které naopak soupeři prospívali. Koneckonců však musím říci, že bod z derby beru, Frolíková nás podržela v 83. minutě, kdy chytla penaltu a domácí nereagovali dobře na odražený míč. Zápas je za námi, musíme se soustředit na další týden.“