24.07.2021, 10:15

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Dolejšková, Pučová - Potůčková, Lišková, Bubáková, Pergnerová, Beránková, Dvořáková, Vostálová, Ajazi, Hrobská, Skálová, Prošková

• Branky: 23. a 45. Kožárová, 55. Šušolová
    Rozhodčí: Novák - Novotný, Svoboda
  • Diváci: 50

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: "V původním termínu jsme měli odehrát triple s Libercem a Rolnikem, ovšem Polky kvůli covidu nedorazily, tak se odehrálo pouze utkání s Libercem, což nakonec bylo nejlepší řešení, jelikož jsme nebyli kompletní. Trápí nás nyní docházka, což je každý rok stejné, ovšem to nic nemění na tom, že situace není ideální.

Popravdě musím říci, že mne utkání překvapilo. Některé hráčky debutovaly v prvoligovém zápase a utkání zvládly se ctí, byly vhozené do vody a zvládly to. Liberec byl silnější na míči i aktivnější v pohybu, jen však po svou vlastní polovinu. Velkou sílu a faktor X prokázala Kožárová, která byla pro výkon soupeřek stěžejní a silně se podílela na vítězství svého týmu. Zbytku týmu jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, nepřesnosti jsou v prvním zápase logické, přesto bychom našli pasáže, které se nám povedli. Liberec zaslouženě zvítězil, prokázal i větší dovednostní kvalitu na jednotlivých postech.

Nyní nás čeká těžký týden, v pátek odjíždíme na herní soustředění a pak utkání se Spartakem Trnava. Doposud jsme se věnovali hlavně přepínací fázi a nabírání herní kondice, rádi bychom soustředění začali už v úplném kádru a větší prostor budeme věnovat taktice a herním principům."