Ženy A: Debakl v Plzni

30. 8. 2021 | Redakce

Ženy A: Debakl v Plzni

Ve třetím ligovém kole se utkala Dukla s Plzní v Dobřanech. Právě domácí Plzeň zvládla utkání na výbornou, když prokázala větší kvalitu v zakončení. Po šesti brankách do sítě Dukly, zůstávají naše ženy bez bodu.3. kolo, neděle 29. 8. 2021, 10:30, Dobřany
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
6:0
(3:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Viktoria Plzeň:

Radová - Horáčková (46. Němcová), Lukáčová, Tauberová, Pavlíčková, Pacandová, Markelová, Lukáčová (81. Knödlová), Mrázová, Polcarová (81. Štichová), Vargová (65. Mikešová)

Dukla Praha:

Dolejšová - Pergnerová, Potůčková (57. Jehličková), Lišková, Votrubová - Beránková, Dvorská, Rybínová - Hrobská, Skálová, Prošková (72. Dvořáková)

Branky: 10. a 43. Polcarová, 35. a 77. Mrázová, 64. Němcová, 75. Mikešová
ŽK: 53. Dolejšová, 54. Beránková, 56. Potůčková, 71. Rybínová
Rozhodčí: Hessová - Šálková, Strejcová
Diváci: 100

Komentář

Na domácí půdě v Dobřanech přivítala Viktoria Plzeň fotbalistky pražské Dukly. Západočešky šly do vedení po deseti minutách hry, když přesně mířila Polcarová. V prvním poločase se ještě prosadila Mrázová a chvilku před přestávkou přidala třetí gól opět Polcarová.

I po změně stran dominovaly domácí fotbalistky a do sítě Pražanek přidaly další tři góly. V 64. minutě se radovala Němcová, čtvrt hodiny před koncem přidaly dva slepené zásahy Mikešová s Mrázovou. Plzeň si tak v průběžné tabulce polepšila a poskočila na třetí pozici.
(zdroj: fotbal.cz)

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: "Těžko se takové utkání hodnotí, v první půli jsme byli po herní stránce lepším týmem, góly dostáváme po nezodpovědném bránění. Plzeň ukázala svou kvalitu ve finální fázi a zakončení a utkání nakonec zaslouženě vyhrála, ovšem výsledek je až příliš krutý. Cítím, že je potřeba se více zaměřit na jádro týmu, na naše pocity a na svou roli v týmu, kterou každý máme. Fotbalově jsme ukázali, že nejsme horší než týmy, se kterými hrajeme, dokážeme odehrát dobré pasáže a být lepší, ale chybí nám obrovská zodpovědnost v obranné fázi.

Holky jednoznačně podporuji a obdivuji a nastavená cesta je správná, série jsou tu od toho, aby jednou skončili, je třeba, abychom se v tuhle chvíli ještě více spojili, věřili si a z dobré práce z tréninku a dobrého přístupu přijde to kýžené ovoce. Stojím za naším týmem."

 


Fotogalerie


Partneři klubu