06.04.2019, 10:00

FK Dukla Praha

14. kolo, 1.liga dorostenek Čechy 2018/19

AC Sparta Praha

Sestava domácí: Žáková - Bubáková, Macečková, Senická, Bohatová - Žočková - Fojtíková (41. Ryndzak), Krůtová - Sovány, Lišková (73. Bělohlávková), Votrubová (62. Slováčková)

Sestava hosté: Kubištová - Marcinková, Krebsová, Machová, Buryánová, Paulenová, Tomanová, Mrázková (41. Sitterová), Šubrtová, Kadlecová, Rybínová (41. Skrčená)

• Branky: 2. Tomanová, 8. Šubrtová, 21. Paulenová, 40. Rybínová, 44. Paulenová, 76. Marcinková - 17. Sovány
    Rozhodčí: Šálková - Kortanová, Shpak
  • Diváci: 20

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski: "Zápas se mi hodnotí těžko, vstup se nám vůbec nepovedl, laxní a nedůrazný přístup se podepsal na první čtvrthodině a soupeř vedl o dvě branky. Nehráli jsme tak kompaktně a zodpovědně jako posledně, několikrát jsme propadli a Sparta i prokázala svou kvalitu, ač nebyla v plné síle. Chyběla nám i odvaha, zbavovali jsme se míčů a i přes toto všechno si vypracovali solidní porci zajímavých šancí. Výsledek i hru jsem si představoval lepší. Nyní nás čekají hratelné zápasy a na ně se bude nyní potřeba zaměřit."