19.09.2020, 16:00

3. kolo, 2.liga dorostenek Čechy 2020/21

MFK Trutnov

Sestava domácí:

Skoblíková - Posledníková (55. Majerová), Kuthanová, Bubáková, Bělohlávková - Černá, Dvořáková T., Dvořáková K. - Pelíšková (45. Baga), Krajčová, Holečková (45. Ryndzak)

Sestava hosté:

• Branky: 18. a 84. Krajčová, 15. Dvořáková K., 54. Ryndzak
    Rozhodčí: Belei
  • Diváci: 45

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: "Musím pochválit děvčata z WU15, která utkání nejen zvládla, ale velice nám pomohla v utkání být dominantním soupeřem na míči. Společně s naším zahrály holky skvělý úvod utkání. Prvních 15 minut bylo příjemné nás vidět na hřišti, plné chuti. Hráli jsme však pouze po pokutové území, nebyly jsme dostatečně efektivní v něm a velmi často i zbrklí nebo chyběl jakýkoliv pohyb. Čeká nás týden pauza a my se těšíme na hráčky, které se vrací po zranění nebo z karantény. Tým bude opět brzy pospolu a můžeme společně jet dál."