1. poločas:
Žáková - Bubáková, Marková, Senická, Bohatová - Žočková - Krůtová, Sovány - Lišková, Fominykh, Kubálková

2. poločas:
Žáková - Sovány (55.Bubáková), Marková, Bohatová, Votrubová - Krůtová - Žočková (55.Fominykh), Senická - Lišková (55.Kubálková), Pekárková, Košatková

Sestava hosté: Janštová - Koubová, Veselá, Kloučková, Koskubová - Bernardová, Davidová, Kramerová - Barry, Plachá, Vytlačilová

• Branky: 8. Fominykh, 28. Kubálková, 55. Senická - 21. a 40. Kramerová, 65. Vytlačilová
  • Diváci: 10

Jakub Kowolowski, trenér: "Utkání jsme hráli 2x 35 minut, což bylo pro obě strany velmi výhodné. Cíle, s nimiž jsme vstupovali do hry, se nám povedly naplnit, zejména hru v meziprostorech. Hráčky měly skvělý pohyb v prvním poločase a v úvodních 20 minutách jsme předvedli několik pěkných akcí. Před pokutovým územím jsme stále profesorští a ne vždy si volíme nejlepší řešení, ovšem jsem s hrou celkem spokojený. Téměř po celou dobu se nám dařilo býti více na míči a v některých momentech jsme byli i více efektivnější v kombinaci, více odvážní než dříve. Jsme stále v úvodní části přípravy, herní principy budeme nadále rozšiřovat. O víkendu nás čeká Braník a přijede ligové Brno."