FC Hradec Králové

6:0

(1:0)

1.liga starších žákyň Čechy 2018/19

Sestava hosté: Šebková Tereza - Hamouzová Nikola (48' Sýkorová Štěpánka), Majerová Eliška (53' Hamouzová Nikola), Zvolánková Jana (61' Majerová Eliška), Posledníková Tereza (60' Hrouzková Adriana, 15' Janoušková Žaneta, 42' Jirousková Nikola) - Lidická Ema (60' Janoušková Žaneta) - Fedoryshyn Snizhana (35' Fedoryshyn Snizhana, 20' Lábusová Anežka, 30' Presperínová Eliška, 52' Skoblíková Rozálie), Skoblíková Rozálie (50' Lábusová Anežka) - Jirousková Nikola (35' Posledníková Tereza, 15' Sýkorová Štěpánka), Pařízková Monika (60' Presperínová Eliška), Kanzelsbergerová Aneta (30' Hrouzková Adriana, 35' Kanzelsbergerová Aneta)

• Branky: 34.min 1:0, 36.min 2:0, 38.min 3:0, 49.min 4:0, 58.min 5:0, 63.min 6:0
    Rozhodčí: Dvořák
  • Diváci: 15

Ondřej Havlas, trenér: „Utkání jsme sice prohráli vysokým rozdílem, ale my se musíme odrazit od prvního poločasu. Dařilo se nám to co jsme si řekli, co po holkách chceme a fungovala to. Bohužel finální část nebyla ideální, ale zatím trénujeme jiné prvky a ty se tam objevovaly.

Druhý poločas nám došly síly, bylo vidět že to je na holky hodně náročné a hra se nám sesypala a domácí hráčky nás přehrály a vstřelily několik branek. Každopádně je stále na čem pracovat, ale holky si doufám ověřily, že styl, co chceme hrát, tak funguje.“