2:7

(1:2)

1. kolo, Mladší žákyně 1.B třída skupina D

TJ Sokol Lipence

Sestava domácí: Nováková V. – Janoušková, Kadlecová, Řeháková, Kriegelová, Štefanová, Vosáhlová, Bednářová, Berounská, Lockard, Hájková, Řeháková, Smetanová

Sestava hosté: Jermoljev – Císařovský, Fajer, Hendrych, Bernklau, Pech, Soukup, Starý, Kuba, Vojta

• Branky Dukly: Berounská, Vosáhlová
  • Diváci: 10

Michaela Bernardová, trenérka:Do utkání jsme vstoupili se stejnými úkoly jako v přípravných zápasech, s tím, že se budeme snažit plnit vše, co jsme si řekli, protože jsme vůbec nevěděli, co máme čekat od této soutěže. Po prvních 10-ti minutách byl celý realizační tým velice překvapen, že děvčata dokázala držet krok s chlapci z Lipence a velmi často jsme se dostávali i k bráně. Tento průběh byl skoro celý zápas. Bohužel nám uteklo posledních 15 minut a my dostali 4 branky. Musím však všechny holky pochválit, za předvedený výkon, i za to, že minimálně první poločas dokázaly plnit úkoly, které jsme si před zápasem dali. Věřím, že příští zápas to bude zase o něco lepší. Další zápas v II. třídě mladších žáků nás čeká již tuto středu od 18:30 na Julisce, proti TJ Sokol Řepy.“