Vysoká výhra naší rezervy. Ústí nad Orlicí jsme nasázeli šest gólů

05.09.2021, 10:15

FK Dukla Praha

6. kolo, B-tým 2021/2022 - ČFL skupina B

Jiskra Ústí nad Orlicí

Sestava domácí:

Gothard – Ludvíček, Matoušek, Kovernikov, Mládek (77. Bican) – Hudec , Uhlíř (71. Křenek), Jeřábek (87. Kozojed) – Hrubeš, Hodek (77. Jakab), Varačka.

Sestava hosté:

Šmíd – Ptáček (55. Skalický), Chleboun, Koukola, Langer (65. Galus) – Špatenka (55. Falta), Vymětalík – Mayer (55. Hynek), Souček, Novotný (55. Vošlajer) – Tichý.

• Branky: 34. a 76. Hodek, 35. Hrubeš, 57. Varačka, 68. Uhlíř, 72. Galus (vlastní). ŽK: Uhlíř, Matoušek – Špatenka, Langer.
Druhá výhra v řadě. Rezerva Dukly si v 6. kole ČFL poradila doma s Ústím nad Orlicí jasně 6:0, po poločase 2:0. V utkání jsme byli velice produktivní a s Lukášem Gothardem v bráně navíc udrželi i čisté konto.

Hodnocení trenéra:

Aleš Majer (Dukla Praha): "Zápas skončil 6:0, ale pro hosty je to poměrně krutá porážka, protože zápas takovému rozdílu neodpovídal. V poli jsme sice byli lepší, ale hosté zejména v první půlhodině byli docela nebezpeční, hlavně po standardních situacích. My, když jsme po rychlém protiútoku dali dva "slepené" góly , tak už jsme se dostali poměrně výrazně "na koně" a dobře jsme kombinovali a začali si vytvářet více střeleckých příležitostí, což rozhodně v té první půlhodině nebylo. A to, že utkání skončilo 6:0? Nám pak už tam ve druhé půli napadaly góly, které byly možná i trochu šťastné. Takže z tohoto pohledu je to pro hosty trošku přísný výsledek. Na druhou stranu, byli jsme lepší a to vítězství je zasloužené. Jsem rád, že jsme nastříleli trošku víc gólů a trošičku jsme si vylepšili skóre."