Vítězná generálka! Výhru proti Teplicím trefili Fábry a Bin

Přípravné zápasy 2021/2022 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Grigar – Vondrášek (81. Krunert), Knapík, Chlumecký (81. Hasil), Droehnle (71. Švanda) – Jukl, Mareček – Laňka (58. Mareš), Trubač (58. Hyčka), Moulis (71. Černý) - Ledecký (81. Kodad).

Sestava hosté:

Rada – Barac, Piroch (63. Konan), Kulhánek, Ruml – Souček (63. Cienciala), Peterka, Kozel (71. Kozma), Šebrle (63. Buchvaldek) – Faleye (63. Pázler), Fábry (63. Bin).

• Branky: 21. Moulis – 5. Fábry, 78. Bin.
Dukla v posledním přípravném utkání před startem soutěže porazila prvoligové Teplice na jejich stadionu Na Stínadlech 2:1, když naše branky vstřelili Marek Fábry a Kim Seung Bin. Ligu zahajujeme v sobotu 24. července od 17:00 doma proti Vyškovu.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Zásadní událostí dnešního zápasu je pro mě návrat Daniela Kozmy. Jsme všichni moc rádi, že se Dan dal do kupy po těžkém zranění a poprvé po dlouhé době alespoň na pár minut nastoupil. Jsme samozřejmě spokojeni i s výhrou, i když Teplice byly v první půli nebezpečné a mohly dát víc než jeden gól. My jsme se zvedli po přestávce a dokázali rozhodnout. Určitě se ale nemůžeme plácat po ramenou. To, jakou máme kvalitu, zjistíme až v lize.“