V Semíně bez gólu. Dukla s Pardubicemi remizovala

Přípravné zápasy 2022/2023 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

1. poločas: Budinský – Rosa, Toml, Vlček, Helešic, Tischler, Jabá, Hlavatý, Solil, Sychra, Černý

2. Poločas: Markovič – Vacek, Chvěja, Lee, Mareš, Svoboda, Kurka, Huf, Hrnčíř, Lupač, Janošek

Sestava hosté:

Šťovíček – Uhlíř, Piroch, Holiš, Červenka, Souček, Hrubeš, Kozel, Hodek, Barac, Buchvaldek

Náhradníci: Rada – Mládek, Zapletal, Moulis, Šebrle, Matoušek, Kim, Ullman, Matějka

• Rozhodčí: Starý – Vodrážka, Novák.
  • Diváci: 525
Zatímco v zápase s Hradcem Králové padlo hned pět gólů, jen o pár dní později v utkání s Pardubicemi nepadl ani jeden. Dukla i Pardubice si šance vypracovaly, žádná ze střel se ale mezi tři tyče nevešla.

Hodnocení trenéra:

Petr Rada (FK Dukla): Další těžké utkání s ligovým soupeřem. Hřiště bylo hodně široké, ale dnešní zápas zkomplikoval vítr. Vítr je pro fotbal nepříjemný. V prvním poločase jsme hráli po větru, což je asi ještě horší než proti němu. Ale hned v 6. minutě jsme měli gólovou šanci, nastřelili jsme břevno. Pak se soupeř dostal ke dvěma střelám, které byly námi sražené a vyložené šance to tak nebyly. V druhém poločase jsme měli spíš takové náznaky, soupeř ale taky žádnou větší šanci neměl. Mohli jsme dnes méně držet balón a více střílet. Střelba nás trápí, dlouho nevystřílíme a hledáme stále lepší pozici. Bylo to dnes odpracované utkání. Hráli jsme dobře standartní situace, to se nám na začátku přípravy nedařilo a jsem rád, že jsme se v tom posunuli. Kromě vstřelení gólu jsme dnes splnili to, co jsme chtěli. Hráli jsme s kvalitním ligovým týmem.