V Prostějově bez vstřeleného gólu. Dukla se vrací s prázdnou

14. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2020/2021

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Mucha – Šmehyl, Bala, Sus, (66. Schuster), Stříž – Omale – Matoušek, Koudelka (90+3. Machynek), Kopřiva, Jurásek (66. Zapletal) – Píchal (83. Spáčil).

Sestava hosté:

Kinský – Ayong, Fišl, Kovernikov – Souček (81. Kozel), Peterka, Doumbia, Barac (69. Ullman), Chlumecký (46. Bin) – Fábry (69. Šebrle), Faleye (81. Buchvaldek).

• Branky: 9. Píchal. ŽK: Stříž, Omale – Faleye. Rozhodčí: Vojkovský – Mikeska, Vejtasa. Střely na bránu: 5:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 10:6. Držení míče (v procentech): 48:52.
Zlepšený výkon ve druhém poločase, spousta šancí, ale žádný gól. Dukla v dohrávce 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY padla v Prostějově těsně 0:1. Domácí o svém vítězství rozhodli už v úvodu zápasu.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý (Dukla Praha): „Zápas měl podobný průběh jako doma na Julisce. Měli jsme dobrý začátek, ale pak jsme po nešťastné rozehrávce dostali gól a to nás paralyzovalo. Nebyli jsme dobří při dlouhých míčích a nevyhrávali hlavičkové souboje, čímž jsme soupeře dostali do hry. Ve druhém poločase jsme hru více kontrolovali, ale bohužel tomu chyběla branka. Chtěli jsme moc vyhrát a výsledek nás mrzí. I když byl náš výkon dle mého názoru lepší než v Třinci.“