U19 vyhrála na Tempu a je v čele soutěže

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Spilka – Ulman, Suchan, Löffler, Bartošek (75. Kulhavý) – Fojt, Krenciv, Břeh (46. Nikl) – Novotný (56. Hübl), Bohatý (56. Špatenka), Pešan (70. Magdi)

• Branky:34. Suchan (Bartošek, Ulman) , ŽK: 76. - Mikeš, 89. - Novák - 53. - Novotný, 60. - Nikl , ČK: 0 , Rozhodčí: Starý - Andras, Habada .
  • Diváci: 75
V přímém souboji o první příčku v tabulce ČLD byl nakonec úspěšnější náš celek a po dnešním utkání je na čele soutěže.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt:

Hráči Tempa až do minulého kola neztratili ani bod a na své cestě dokázali porazit například Jablonec, nebo Liberec na jeho hřišti. Vzhledem k tomu jsme měli k soupeři zdravý respekt. Zároveň jsme však chtěli po dvou ztrátách znovu naplno bodovat. Až na úvody poločasů jsme měli zápas pod kontrolou a z herní převahy pramenily i dobré šance. V jejich finále jsme byli mnohem pečlivější, než v minulých zápasech. Výraznějším rozdílem však zápas neskončil díky fantastickému výkonu domácího brankáře. I přes to byl náš výkon výrazný a vítězství zasloužené. Zároveň bych rád vyzdvihl výkon celého týmu domácích, který svým otevřeným pojetím hry přispěl ke kvalitě dnešního utkání.