U19: Ze spartakiádního stadionu jsme body od Sparty nepřivezli

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

• Branky Sparta: Gelashvili ( 59. min.). Žluté karty Sparta: Sejk (49. min.), Šnajdr (54. min.). Žluté karty Dukla: Kovernikov (43. min.), Houha (65. min.), Kozel (87. min.), Palacios (90. min.).
Starší dorostenci Dukly v dohrávce osmnáctého kola celostátní dorostenecké ligy U19 sehráli na dobře připraveném travnatém hřišti na Strahově vyrovnané mistrovské utkání s dorostem AC Sparta Praha, v pohledném zápase, v němž v některých fázích měla mírně navrch Sparta, v některých pak Dukla. Sparta využila momentální situace a vstřelila vítězný gól v době, kdy se dva hráči Dukly smolně srazili a po srážce zůstali ležet na trávníku. Dorost Sparty v loňském ročníku skončil ve finiši těsně druhý za Olomoucí, před zápasem s Duklou okupoval 5. příčku aktuální tabulky, se 4 bodovou ztrátou na vedoucí duo Slavia, Olomouc, když měl odehráno o 1 zápas méně. Po vítězném zápase s Duklou se domácí Sparta dostala na třetí místo s jednobodovou ztrátou na čelo tabulky. Dukla po zápasu se Spartou zůstává na šestnácté pozici se ziskem sedmnácti bodů a tříbodovou ztrátou na předposlední Slovácko a s mankem ještě jednoho přesunutého zápasu s Pardubicemi z důvodu účasti na turnaji v italském Viareggiu.