U19: V prvním venkovním utkání sezony jsme jasně zvítězili v Ústí nad Labem

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Spilka – Ulman, Suchan, Löffler, Bartošek (60. Hübl) – Fojt, Krenciv, Nikl (68. Kulhavý) – Novotný (68. Pavlovský), Bohatý, Kasal (60. Břeh).

• Branky: 33. Suchan (Fojt), 36. Krenciv (Nikl) PK, 68. Novotný (Hübl), 74. Krenciv (Ulman), 75. Hübl (Fojt), 82. Bohatý (Břeh).
Náš dorost do 19 let pokračuje ve výborném vstupu do sezony. Mladíci Dukly vyhráli třetí zápas v řadě s čistým kontem, v Ústí nad Labem zvítězili 6:0.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt (Dukla Praha): "Pozornou a zároveň aktivní defenzívou jsme dnes položili základ k vítězství. Domácí jsme presinkem nutili k nakopávaným míčům, které se nám dařilo uhrávat, nebo dobírat. Zároveň jsme odehráli zápas s minimem standardních situací na vlastní polovině. Jsem rád, že se nám ve druhém poločasu podařilo vstřelit branky ze hry, protože s proměňováním šancí jsme se delší dobu potýkali. Nejvíce si však cením celotýmového pojetí, díky kterému jsme zvládli odehrát třetí zápas po sobě s nulou. Věřím, že na to navážeme i v dalších zápasech."