U19: V dalším domácím utkání jsme na Strahově porazili Neratovice

3. kolo, U19 - starší dorost A 2020/2021

FK Neratovice-Byškovice

Sestava domácí:

Spilka – Ulman, Kozojed (46. Křenek), Noll, Efenberk – Hudec, Terentjev, Novotný Adam – Šátek (55. Fojt), Klimt, Magdi (55. Villaseca).

Sestava hosté:

• Branky: 8. a 9. Novotný, 30. Magdi, 58. Klimt (p).
O našem vítězství jsme rozhodli již v prvním poločasu, který jsme vyhráli 3:0. V tom druhém jsme zápas kontrolovali a ještě přidali jednu branku.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt (Dukla Praha): „Ve čtvrtek (dva dny před utkáním) nastoupilo šest hráčů z kádru U19 za náš B tým proti rezervě Slavie, což byla pro ně skvělá zkušenost. To otevřelo herní prostor dalším našim hráčům. Oproti utkání v Ústí nad Labem jsme proto udělali šest změn. Kluci, kteří dnes nastoupili, podali velmi dobrý výkon a ukázali, že mají do základní sestavy stejně blízko. V šířce kádru jsou mezi některými hráči jen velmi malé rozdíly, díky kterým jsou to pro nás trenéry při sestavování základní sestavy příjemné starosti. Zároveň jsem rád, že jsme zvládli odehrát zápas bez obdržené branky, což bylo poprvé od začátku přípravy.“