U19: Těsná prohra po odhodlaném výkonu

16. kolo, 1. Celostátní dorostenecká liga

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Svítil – Kadlec (K) (63. Volf), Novák, Trávníček, Veniger - Studnička, Kozel, Wiliam – Ullman, Rattay (56. Soukup), Houha (68. Kim).

• Branky Slavia: Zeronik (4.min. a 18. min.), Vít (76. min.). Branky Dukla: Willam (15. min.), vlastní Vincour (87.min.). Červená karta Dukla: Volf 91.min. Žluté karty Slavia: Červ (38. min.), Kosek (55.min.), Douděra (57.min.). Žluté karty Dukla: Trávníček (36. min.), Novák (37. min.), Veniger (38.min.), Kozel 41. min., Kadlec (55. min.), Volf (89. min.).
V druhém jarním kole celostátní dorostenecké ligy U19 sehráli starší dorostenci Dukly první jarní venkovní mistrovské utkání na hřišti UMT v areálu SC Xaverov Horní Počernice, kde má domovskou základnu mládež SK Slavia Praha. Slavia po odehraných 16 zápasech byla na druhém místě tabulky celostátní ligy dorostu, po vítězství nad Duklou se posunula na první místo se ziskem 34 bodů. Dukla zůstala na šestnácté pozici, se ziskem čtrnácti bodů. Dukla sehrála v pražském derby s domácími favority vyrovnaný zápas, o čemž svědčí počet střel domácích vůči střelám Dukly 19:16, na branku 8:5, fauly 22:15, žluté karty 3:5. Domácí sice výsledkem potvrdili postavení na předních příčkách tabulky, ale Dukla pestrou kombinační hrou odpovídala na pěkné akce domácích stejnou mincí. Zápas tak nakonec rozhodla větší fotbalová rutina domácích, kteří potrestali prvním gólem chybu v obraně Dukly a naopak Dukla své vypracované šance ve druhé půli neproměnila.