U19: První zápas ve Viareggiu body nepřinesl

1. Celostátní dorostenecká liga

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Šťovíček - Kadlec, Novák, Mašek, Veniger - Palacio, Kott, Studnička, Ullman, Rattay, Houha.

• Branky: 40. Ventola, 51. Szabo, 84. Bianchi - 21. Ullman, 62. Kott.
  • Diváci: 220
Hráči U19 Dukly Praha nastoupili v úterý odpoledne do svého prvního zápasu na turnaji v italském Viareggiu. I přes to, že v zápase vstřelili gól jako první, soupeř z Janova nakonec zvítězil 3:2.

Hodnocení trenéra:

Jan Podolák: "První utkání na prestižním turnaji ve Viareggiu našim dorostencům bodový zisk nepřineslo. Výsledkově se však do 84. minuty vyvíjelo dobře. Nezvládnutí závěru utkání nás stálo minimálně bod do konečné tabulky. Tato zkušenost hned v prvním utkání bude prospěšným poučením, které využijí naši hráči v následujících dvou kolech turnaje. Soupeř dokázal využít své přednosti a brankou v závěru si zajistil vítězství."

Kompletní fotogalerii ze zápasu najdete zde.