U19: Po šancích na obou stranách se do listiny střelců zapsali jen hradečtí

FK Dukla Praha

26. kolo, 1. Celostátní dorostenecká liga

FC Hradec Králové

Sestava domácí: Buchlák - Matoušek, Novák (K), Trávníček (75. Ludvíček), Veniger – Palacios, Studnička, Vácha – Houha (57. Kim), Dostál, Ullman (65. Kozel).

Sestava hosté:

• Branky Dukla: Doležal (vlastní, 88. min.). Brabky Hradec Králové: Rybczuk (1.min.), Štěrba (67.min.), Kejř (75. min.), Kiec (87. min.). Žluté karty Dukla: Matoušek (53. min.). Žluté karty Hradec Králové: Samko (28. min.), Horák (74. min.).
Starší dorostenci Dukly v předposledním utkání na domácím trávníku v Jirnech přivítali v 26. kole celostátní dorostenecké ligy U19 hosty z FC Hradec Králové, tradiční mládežnické základny, pod trenérským vedením bývalých prvoligových hráčů M. Kuliče a K. Podhajského. Dukla byla v tabulce před zápasem na 16. místě, s dvoubodovou ztrátou na předposlední Jihlavu a čtyřbodovou ztrátou na Mladou Boleslav na 14. místě. Na postavení Dukly se po zápase nic nezměnilo. Hosté z Hradce Králové po tříbodovém zisku zůstávají na pátém místě tabulky se ziskem 46 bodů. Hosté z Hradce Králové vycházeli ze zabezpečené obrany a z ní vyráželi do rychlých kontrů. Dukla se prezentovala kombinační hrou a výsledkem byl oboustranně svižný fotbal s množstvím gólových příležitostí na obou stranách, když svá mužstva "drželi nad vodou" oba brankáři, v brance Dukly Buchlák a v brance Hradce Králové to byl brankář Brát. Ze tří bodů se nakonec radovali hosté, kteří v poslední dvacetiminutovce přeci jenom své šance proměnili. Dukla korigovala skóre vlastním gólem hostí za stavu 0:4. Tři body nakonec, ve vyrovnaném zápase na gólové šance, díky přesnější koncovce, putují po zásluze do Hradce Králové. Dobře rozhodovala trojice rozhodčích, hlavní K. Hájek s asistenty na postranních čarách, P. Krupkou a P. Klupákem.