U19: Na závěr soustředění jsme těsně padli s Tatranem Rakovník

Příprava U19 2021/22

TJ Tatran Rako Rakovník

Sestava domácí:

Gothard (46. Spilka) - Ulman, Suchan, Löffler, Fojt – Nikl (46. Bačinský), Krenciv (72. Nikl), Razetto (46. Samson) – Hübl (46. Novotný) – Pešan (78. Hübl), Kasal (72. Razetto)

Sestava hosté:

• Branky Dukly: 49. Pešan (Novotný, Krenciv), 91. Nikl (Hübl).
Naše devatenáctka sehrála na závěr svého soustředění před novou sezonou přátelské utkání s divizním mužstvem mužů Tatran Rakovník. Ve velkém vedru jsme soupeře přestříleli, efektivita však byla na straně zkušenějších rakovnických hráčů, kteří díky tomu zaslouženě zvítězili.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt (Dukla Praha): Na závěr náročného soustředění jsme sehráli velmi kvalitní zápas. Na týmu Rakovníku byl jasně čitelný kombinační rukopis trenéra Radima Nečase. Pro některé naše hráče to byl první kontakt s týmem dospělých, přesto jsme zápas po kondiční i herní stránce zvládli velmi dobře. Zkušeností a efektivitou nás však soupeř předčil. V takovýchto cenných konfrontacích budeme pokračovat, hned v úterý nás čeká další zápas proti diviznímu Kladnu. Pro naše hráče jsou to skvělé zkušenosti před přechodem do dospělých v příští sezóně.