U19: K výhře proti Ústí nasměroval Duklu už první poločas

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Štefan – Kozojed, Křenek, Noll (69. Löffler) – Ulman, Uhlíř (63. Terentjev), Villaseca, Novotný A. (56. Hudec), Fojt (69. Šátek) – Šebrle, Klimt.

• Branky: 43. Beneš, 51. Šmilauer – 10. Šebrle (Fojt, Křenek), 18. Fojt (Šebrle, Křenek), 31. Klimt (Novotný A.), 80. Klimt (Hudec) PK, 90+2´ Šátek (Klimt).
Naše devatenáctka se zatím veze na vítězné vlně. V prvním utkání sezony zvítězila Dukla doma nad Chrudimí 2:1, v neděli si poradila s Ústím nad Labem na jeho hřišti 5:2. Dvě branky vstřeill Martin Klimt.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt (Dukla Praha): „Dle výsledku by se mohlo zdát, že šlo o snadné víězství, to se však nerodilo vůbec snadno. V úvodní půlhodině jsme byli dominantní a skóre mohlo být ještě vyšší, než 3:0. Bohužel jsme se nevyvarovali dvou hloupých chyb před přestávkou a v úvodu druhé půle a zápas si tak zbytečně zdramatizovali. Domácí se díky vstřeleným brankám nastartovali, my naopak působili nervózně a kombinace nám vázla. Stejně jako v minulém utkání naši hru oživili střídající hráči, kteří byli u našich dvou branek v závěru. Ty nakonec zápas definitivně převážily na naši stranu.“