U17: Nedělní mistrovské utkání proti Jablonci skončilo vítězstvím 3:2

3:2

(3:1)

21. kolo, Česká liga dorostu U17 B 2017/18

FK Jablonec

Sestava domácí: Štefan - Matoušek, Bican , Peake, Urban (60. Haniak) - Křenek , Zakharchenko, Jeřábek - Šátek (60. Jančí), Novotný (50. Kubeš), Hrubeš (70. Watkins).

• Branky: 6. Novotný, 34. Novotný (Šátek, Urban), 36. Křenek (Zakharchenko, Hrubeš).
V nedělním zápase se hráči U17 utkali na hřišti v Suchdole týmem FK Jablonec. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 3:2 ve prospěch našeho týmu.

Filip Soukup: "Do utkání jsme vstoupili aktivně a v prvním poločase byl k vidění zajímavý fotbal, ve kterém jsme vstřelili soupeři 3 góly. První jsme vstřelili po zaváhání jabloneckého brankáře, kdy Novotný důrazem v pokutovém území získal míč a dorazil ho do jablonecké sítě. Další přidal opět Novotný, tentokrát po pohledné akci, kterou zakončil střelou ze střední vzdálenosti. Mezi střelce se zapsal i Křenek, který se dostal rychle k odraženému míči a svým dynamitem propálil vše, co mu stálo v cestě - včetně jabloneckého brankáře. Soupeř hrozil zejména svými útočníky, kteří byli vybaveni velmi dobře rychlostně i silově. Při jednom úniku dala naše obrana nedůrazem možnost ke korekci skóre ještě před poločasem. V druhé polovině jsme se snažili měnit rytmus hry i těžiště, což se nám díky několika nepřesnostem úplně nedařilo. I přesto se objevily ve hře plynulé pasáže, ve kterých jsme si byli schopni vypracovat gólové šance. Bohužel se nám již nepodařilo navýšit náskok, čehož využil soupeř a v samém závěru se gólem přiblížil na konečných 3:2."