PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada

U16: V bojovném utkání jsme zvítězili s Boleslaví

12. 3. 2019 | Redakce

U16: V bojovném utkání jsme zvítězili s BoleslavíV dalším kole ligy se naše šestnáctka utkala s Mladou Boleslaví. Dukla vstoupila do zápasu skvěle a rychle vedla. Do konce poločasu pak přidala ještě jednu branku. Kluci nezaháleli ani ve druhém poločase a nakonec soupeře porazili 3:1.

16. kolo, neděle 10. 3. 2019, 12:30
3:1
(2:1)
Mladá BoleslavMladá Boleslav

Dukla Praha: Kinský – Fojt, Koula, Suchan (45. Löffler), Rada – Krenciv, Villaseca, Špatenka (79. Komani) – Žiga, Tomek (46. Dudek), Ulman.
Branky: 3. Tomek (Rada), 41. Villaseca, 83. Krenciv (pen.).

Úvod utkání s Boleslaví se nám celkem vydařil. Brzy jsme šli do vedení a měli i další příležitosti. Přibližně od 20. min. se nám začaly hromadit chyby při rozehrávce, a to bohužel i v jednoduchých situacích, ve kterých jsme byli v dobrém postavení. Byla tam spousta nepřesností, pomalých přihrávek a chaotických řešení. Prakticky až do druhé branky po krásné individuální akci Vilyho jsme se nedokázali výrazněji herně prosadit. Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první. Spíše to byl boj veprostřed hřiště než pohledná kombinační hra. V úvodu jsme přečkali několik šancí hostů, a nakonec jsme sami rozhodli po rychlém průniku Ulmyho do vápna a penaltě na něj. Kluci toto utkání poctivě odmakali, nevypustili žádný souboj a předvedli pár hezkých akcí. Na dalších činnostech, především při zakládání našich akcí, budeme určitě nadále pracovat.