U16: Se Sokolovem jsme po velmi dobrém výkonu uspěli

2. kolo, U16 - mladší dorost B 2020/2021

FK Baník Sokolov

Sestava domácí:

Havlíček J. – Kolský (45. Valentík E.), Haluza O., Rakotomavo T., Prior L. – Šelicha M. (45. Laredo T.), Uher P. – Pištora M. (45. Čejka O.), Blokeš O. (60. Bohiňák B.), Kotík L. (45. Nguyen T.)

Sestava hosté:

Beran – Schulz, Pipta (46. Fürst), Raclavský, Fuchs, Rampa, Řezníček, Rmoutil, Erlebach, Horvát (80. Jelínek), Mládek (54. Kucharik)

• Branky Dukly: 2. a 44. Blokeš O., 23. Rakotomavo T., 74. Valentík E.
V dalším kole divize mladšího dorostu se naše šestnáctka potkala s týmem Sokolova. Na velmi dobře připravené suchdolské trávě jsme předvedli pozorný a aktivní výkon a zvítězili po hezkých brankách v poměru 4:0.

Hodnocení trenéra:

Pavel Sedláček (Dukla Praha): „Z naší strany bylo utkání velmi povedené. Až na několik nepřesností a taktických chyb kluci odehráli velmi dobrý zápas. Bylo moc fajn, že jsme byli ve hře pro soupeře nečitelní a dokázali řešit situace jak krátkými kombinacemi, tak rychlou přihrávkou a smrtícím kontrem. Do tréninku máme téma v podobě proměňování brankových příležitostí a celkově hra v soupeřově pokutovém území. “