U16: S Vlašimí jsme po hezkém výkonu vysoko zvítězili

8:0

(6:0)

4. kolo, Česká divize dorostu U17 2017/18

FC Sellier & Bellot Vlašim

Sestava domácí: Přibyl – Šebrle, Kozojed, Uhlíř, Mejdr (40. Chalupa) – Novotný, Křenek (40. Hudec), Terentiev – Šátek, Noll (40. Mareš), Peřina (40. Kleček).

• Branky: ., 28., 73. a 76. Šátek, 3. a 7. Křenek, 10. Šebrle, 35. Peřina.
K dalšímu ligovému utkání divize mladšího dorostu nastoupila na Strahově šestnáctka s Vlašimí. Prakticky po celou dobu jsme měli hru pod kontrolou a zejména v první půli jsme se dokázali prosazovat střelecky. Po zásluze jsme zvítězili v poměru 8:0.

Pavel Sedláček: "Kluci utkání zvládli velmi dobře a zejména první čtvrtina měla silný a dynamický náboj. Výborně jsme kombinovali, byla velká nabídka a nebáli jsme se i střílet ze střední a velké vzdálenosti. Postupem času jsme trochu polevili, nebyli jsme dostatečně trpěliví a začali jsme přidržovat míče. Vlašimští se navíc zatáhli do hlubokého bloku, který úspěšně narušoval naše kombinace. Přestože naše hra už tak plynule neproudila, stále jsme silně dominovali a vytvořili si spoustu zajímavých situací do zakončení. Utkání nakonec skončilo naším zaslouženým vítězstvím v poměru 8:0. Děkujeme všem fanouškům za podporu a klukům z Vlašimi za snaživý výkon."