PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

U16: Prosluněný Vyšehrad přivítal naše chlapce po herním soustředění v Luhačovicích

11. 3. 2018 | Redakce

U16: Prosluněný Vyšehrad přivítal naše chlapce po herním soustředění v LuhačovicíchNavázali jsme na kvalitní výkony z Moravy a o výhře jsme rozhodli již v prvním poločase pěti vstřelenými góly. V druhé půli jsme kontrolovali hru a přidali dvě branky.16. kolo, sobota 10. 3. 2018, 12:30
Vyšehrad Vyšehrad
0:7
(0:5)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Bičiště (41. Štefan) – Helík (40. Denisenko), Noll, Kozojed, Chalupa (25. Mejdr) – Kleček (60. Hudec), Novotný, Uhlíř (41. Mlejnek) – Peřina, Šátek, Terentjev.
Branky: 15. a 70. Šátek, 20. a 60. Kozojed, 22. Peřina, 32. Terentjev, 7. Novotný

Ohlasy trenérů

Petr Fišar: "Do utkání jsme vstoupili s velkou koncentrací. Klidnou kombinací jsme si postupně získávali prostor pro nápadité, přímočaré akce, které stále narušovaly obranu vyšehradských. Přirozeným vyústěním bylo pět vstřelených branek v prvním poločase po pěkných tahových akcích. Kluci z Vyšehradu i nadále chtěli hrát otevřený fotbal, což nám umožnilo tvořit další akce do zakončení, které jsme zúročili ještě dvěma góly. Našim klukům velká pochvala za to, jak dokázali po těžkých utkáních v Luhačovicích zmobilizovat vlastní síly a zvládnout utkání s Vyšehradem. Fanoušky, kteří nás přišli povzbudit na Vyšehrad, tímto zveme k nám na Julisku k utkání příští týden v sobotu, kdy hostíme tým Tempo Praha." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu