6. kolo, U14 - starší žáci B 2021/2022

FC Háje JM

Krouza – Novák (41. Weiss), Ford, Kuntoš, Hovadík (41. Sharygo) – Čvirk (60. Nový), Habrych (60. Tretyakov), Sixta – Slabý, Zavadil, Syneček (41. Čurda). Trenér: Papež

Nikodým, Tichý (41. Varga), Rechnovský, Jirgl Jakub, Brož (50. Gryc), Žižka (50. Maleta), Chavikov (50. Martan), Jirgl Jáchym, Feigl (50. Volek), Havrda, Rui (50. Krčka)

• Branky: 20. a 38. - Habrych, 24. - Zavadil, 27. a 51. - Čvirk, 46. - Weis, 65. a 68. - Čurda, 73. - Nový - 48. - Jirgl , ŽK: 0 - 59. - Rechnovský , ČK: 0 , Rozhodčí: KÁBELE Tomáš - DOSTÁL Roman, CHALUPECKÝ Marek .
  • Diváci: 42
Po zcela jednostranném průběhu utkání si naši chlapci s chutí zastříleli a připsali si další vítezství v soutěži.

Pavel Papež: „Od začátku se hrál aktivní kombinační fotbal z obou stran a utkání bylo prvních 20. minut vyrovnané. V prvním poločase se nám velice dobře dařilo kombinovat a dokončovat vytvořené situace střelbou na branku. Kluci zaslouží pochválit především za tandemové akce, které právě vedly ke vstřeleným gólům. Druhý poločas jsme po naší chybě obdrželi branku, ale kluci si s touto skutečností poradili a nadále hráli s chutí. Velice se mi líbilo, že se všichni kluci zachovali týmově a našeho chybujícího hráče, po jehož ztrátě padla branka do naší sítě, po zbytek utkání pozitivně povzbuzovali! Celý tým za předvedený výkon zaslouží pochvalu. “