U12 - těsné vítězství s Jabloncem na úvod jarní části sezony

FK Jablonec

Sestava domácí:

Sestava hosté:

V předehrávaném utkání dosáhli naši dvanáctiletí hráči těsného, ale zaslouženého vítězství.

Hodnocení trenéra:

Utkání zhodnotil jeden z našich trenérů Ondřej Šindler:

"První mistrák proti Jablonci nabídl hezký zápas, plný zajímavých kombinací, gólů a napětí. Zápas byl velice vyrovnaný a šance byly na obou stranách. Do vedení jsme se dostali po tlaku, kdy si náš centr srazil obránce soupeře hlavou do vlastní brány. Poté se hra opět vyrovnala a byla nahoru dolů. Brankáři předvedli několik skvělých zákroků. Následně jsme vstřelili krásný gól z přímého kopu do šibenice. Ovšem hned po rozehrávce soupeře jsme inkasovali na 2:1. V poslední části jsme po krásné kombinační akci dali gól na 3:1 a v závěru zápasu jsme inkasovali z penalty na 3:2. V závěru jsme tlak soupeře udrželi a hrozili jsme z protiútoků. Zápas skončil 3:2 a musel bavit snad každého diváka, který ho sledoval."