U12 - po vyrovnaném utkání prohra v Liberci

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Po slibném začátku a vedení v zápase naši mladší žáci nakonec v Liberci prohráli.

Hodnocení trenéra:

Trenér Tomáš Konder po utkání řekl:  "První venkovní utkání jarní části sezóny jsme odehráli za mrazivého počasí na hřišti Slovanu Liberec. Náročný zápas s velmi kvalitním a vyspělým soupeřem, jsme začali aktivně a dostali se do vedení po velice hezké kombinaci. Utkání bylo vyrovnané a nabídlo několik pohledných akcí, ale i ztrát z obou stran. Domácí hráči se prosazovali větší silou a důrazem v osobních soubojích, kluci si i tak vypracovali pár slibných šancí, které jsme však nedokázali efektivně využít na rozdíl od soupeře. Utkání jsme nezvládli úplně podle našich představ, ale takové zápasy nás posouvají dál. Děkujeme klukům z Liberce za podnětné utkání."