3:2

(1:0)

9. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020

FK Ústí nad Labem

Sestava domácí: Hruška - Chlumecký, Piroch, Souček - Doumbia, Tetour, Preisler, Kovaľ (70. Douděra), Krunert (82. Ayong) - Hadaščok, Hašek (87. Kott).

Sestava hosté: Tvrdoň - Brak, Pimpara, Krátký, Bílek - Richter (82. Miskovič), J. Peterka, Prošek (57. Bassey), Strada (57. Vlček), Valenta - Matějka.

• Branky: 45., 46. a 86. Hadaščok - 67. Bassey, 77. Matějka. ŽK: 12. Souček, 55. Doumbia – 51. Peterka, 64. Bílek, 90. Miskovič.
  • Diváci: 761
V dalším kole F:NL Dukla přivítala na Julisce Ústí nad Labem. Domácí vedli po prvním poločase 1:0 a hned v úvodu druhého poločasu přidali druhou branku. Nakonec se o výsledek ještě strachovali, když hosté dokázali snížit a nakonec i vyrovnat na 2:2. Výborně hrající Hadaščok však v závěru utkání dovršil hattrick a tři body zůstaly na Julisce.

Roman Skuhravý: „S Ústím jsme se setkali už v přípravném zápase. Věděli jsme, že nás čeká ambiciózní, dobře pohybově vybavené mužstvo. První poločas nám to ukázali. Nedali nám moc prostoru, neměli jsme dobrou nabídku. I tak jsme si vypracovali dvě čisté příležitosti, je škoda, že jsme neproměnili už dřív než v závěru poločasu. Skvěle nám vyšel vstup do druhého poločasu. Soupeř tlačil, my jsme mu chtěli hrát za obranou řadu a podařilo se nám to hned na začátku. Poté jsme měli pasáž, kdy naše hra vypadala tak, jak si ji představuji. Od chvíle, kdy soupeř snížil na 2:1, bylo dnešní utkání hektické. Vážím si toho, že jsme s Ústím vybojovali tři body, protože si myslím, že tohle vítězství je mnohem silnější, než když porazíme Vlašim 4:0. Věřím, že nám výsledek pomůže do středečního poháru, který také chceme výsledkově zvládnout.“