1:0

(1:0)

16. kolo, Fortuna liga 2018/19

FK Teplice

Sestava domácí: Rada – Souček, Ostojič, Raspopovič, Douděra – Miloševič, Tetour, Bilovský (80. D. Breda) - Podaný, Djuranovič (86. Brandner), Bezdička (71. Schranz).

Sestava hosté: Diviš – Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob (C) – Soungole (46. Žitný), Kučera – Hora, Trubač (55. Hyčka), Luts (46. Vaněček) – Jindráček.

• Branky: 17. Djuranovič.
    ŽK: 50. Miloševič (DUK) – 32. Jindráček (TEP), 33. Soungole (TEP), 37. Kučera (TEP), 50. Jeřábek (TEP), 59. Hora (TEP), 77. Hyčka (TEP).
    ČK: 50. Jindráček (TEP), 69. Jeřábek (TEP).
    Rozhodčí: Ginzel – Fišer, Černý.
  • Diváci: 728
Při chladném pátečním večeru se na Julisce odehrálo 16. kolo FORTUNA:LIGY. Favorizované Teplice dokázala Dukla v prvním poločase skvěle zaskočit svou aktivního hrou a 3 body zůstaly na Julisce.

Roman Skuhravý:  „Dneska jsme viděli nervózní utkání, kdy hlavním cílem pro nás bylo získat 3 body. Toho, že se to povedlo, si vážím. Hra, kterou jsme se prezentovali především proti oslabenému soupeři nebyla ideální, ale začátek zápasu jsme zodpovědně bránili, pustili jsme soupeře po chybě na naší pravé straně do centrovaného míče, kdy trefili tyčku, od té chvíle jsme za hry 11 na 11 byli nebezpečnější. Paradoxně situace na začátku druhého poločasu nám sebrala klid, to se projevilo na řešení brejkových situací, kterých jsme měli ve druhém poločase přehršel, na druhou stranu: 16. v tabulce, 11 bodů, vedete 1:0 a víte, že nutně potřebujete vyhrát – nejsme v takovém rozpoložení, abychom to sebevědomě uhráli. Dnes to nebylo moc líbivé utkání, ale vážím si toho, že máme tři body.“

Pokud jste navštívili zápas osobně, vyplňte náš dotazník spokojenosti a pomozte nám být lepší. Odměnou vám možná budou dvě VIP vstupenky na následující domácí utkání Dukly.