Rezervě Dukly se nepovedl první poločas a podlehla béčku Plzně

Přípravné zápasy 2020/2021 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Bleha – Halász (46. Oravec), Vacek (46. Kolerus), Petržílka, Šimek (46. Václavík) – Pešek (46. Vostárek), Sojka (46. Kodýdek), Petr (46. Gaszczyk) – Kronus (46. Renza), Jedlička (37. Štursa), Prokop

Sestava hosté:

Kinský (46. Štovíček) – Mentberger (46. Čížek), Fišl, Chlumecký – Ullman (46. Villaseca), Krunert, Studnička (46. Jeřábek), Lauko – Šebrle, Faleye (46. Hodek) – Kozel.

• Branky: 13. Kronus, 17. Prokop, 45. Halász – 79. Villaseca. Rozhodčí: Szikszay – Volf, Langmajer.
Druhý víkendový zápas tentokrát vítěznou tečku neměl. Dukelské béčko prohrála v Plzni s rezervou Viktorie 1:3, když náš jediný gól vstřelil až v závěru Daniel Villaseca.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý (Dukla Praha): „Musím pochválit mladé mužstvo Plzně. Bylo vidět, že mají pokoru, respekt a výborně pracují. Prohráli jsme zaslouženě. Fotbal se rozhoduje ve vápně, kde dneska Plzeň byla lepší. Nemůžu říct, že bychom se nesnažili, ale fotbalem od vápna k vápnu zápasy nevyhrajeme. Jsem rád, že naši hráči viděli, jak vypadá konkurenční prostředí. Zápas nám i v tomto směru hodně ukázal a jsem moc rád, že jsme ho mohli absolvovat.“