Remíza s pražskými Bohemians

FK Dukla Praha

Fortuna liga 2018/19

Bohemians 1905

Sestava domácí: Rada – Douděra, Miloševič (C) (90+1. Djuranovič), Ostojič, Bezpalec – Holík (76. Podaný), Marek Hanousek, González (64. Hadaščok), Tetour – Holenda, D. Souček.

Sestava hosté: Fryšták – Hůlka, Krch, Pokorný – M. Dostál, Jindřišek (C) (74. Vaníček), Vacek, Bartek (41. Vondra) – Reiter, Puškáč (57. Hilál), Záviška.

• Branky: 69. Tetour – 83. Hůlka.
    ŽK: 18. Ostojič, 42. González, 53. D. Souček, Rada – 16. Pokorný.
    Rozhodčí: Lerch – Vlček, Myška, Orel.
V rámci prvního utkání nadstavbové části skupiny o udržení se Dukla utkala v malém pražském derby s Bohemians 1905. Velkou část utkání byl stav nerozhodný, s blížícím se koncem se dukelští přiblížili tříbodovému zisku. Bohemians ale dokázali pár minut před koncem utkání vstřelit gól a stejně jako my berou bod.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: "Dnes mě na zápase mrzí to, že jsme nebyli odměněni třemi body, hlavně kvůli hráčům. Začátek zápasu byl opatrnější, ale my jsme hráli, co jsme si řekli. Nakopla nás šance Bohemky, kterou vychytal Filip Rada, od té doby jsme byli lepším týmem. Bohužel předfinální a finální fáze je stále nedostatečná, jsme v ní zbrklí, tolik situací, kolik jsme měli, je škoda nevyužít. Dostali jsme se parádně do vedení 1:0 a v tu chvíli to Bohemka zjednodušila. Júsuf je nadstandardní hráč, vyřešil to do centru parádně a trefil náběhového hráče, kterého jsme neměli správně nabraného, to se holt stane. Z výsledku jsem zklamaný, dneska kluci dřeli tak, jak se pracovat má."

Navštívili jste v pátek stadion osobně? Vyplňte náš dotazník spokojenosti. Můžete získat dvě VIP vstupenky na další domácí utkání Dukly.