Prohra v Karviné znamená sestup Dukly do druhé ligy

MFK Karviná

3:0

(2:0)

Fortuna liga 2018/19

Sestava domácí: Pastornický – Krivák, Dreksa (C) (89. Suchan), Rundič, Záhumenský – Smrž – Jan Moravec, Lingr, Budínský (85. Bukata), Guba (58. Ba Loua) – Wágner.

Sestava hosté: Hruška – Souček, Bezpalec, Ostojič – Kovaľ (83. Douděra), Hanousek (66. González), Doumbia, Miloševič – Tetour, Hadaščok, Podaný (46. Djuranovič).

• Branky: 22. a 79. Wágner, 42. Guba. ŽK: 60. Ba Loua, 89. Krivák – 21. Ostojič, 75. Kovaľ, 90+1. Douděra. Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Koval.
Třetí nadstavbové kolo odehrála Dukla na hřišti Karviné, nad kterou v obou zápasech základní části zvítězila. To se jí však nepodařilo zopakovat a po prohře 0:3 se loučí s nejvyšší soutěží. V příští sezoně bude nastupovat ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE.

Roman Skuhravý: „Naše zápasy se v jarní části podobají jako vejce vejci, i dneska byl začátek z naší strany velice dobrý, vyústilo to v šanci z pokutového kopu, kterou jsme neproměnili. To, co nás provází celou sezonu, tedy dobře zahraná standardní situace soupeře a inkasovaný gól, se projevilo i dnes. V tomto ohledu byl velmi silný Wágner, uklidil balon na 1:0. Celý zápas jsme hráli, měli jsme tam příležitosti, na konci prvního poločasu jsme ztratili balon a inkasovali na 2:0. Druhý poločas se hráči snažili, chtěli s tím něco udělat, bohužel příležitosti jsme znovu neproměnili. Proto dnes domácí zaslouženě vyhráli 3:0."