Po výhře nad Žižkovem postupujeme do dalšího kola MOL Cupu

FK Viktoria Žižkov

3. kolo, MOL Cup 2018/19

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Hrubeš – Stříž, Vilotič, Švejdík (C), Urbanec – Batioja, Žežulka – Bazal (61. Sintean), Rondič, Halgoš (80. Čermák) – Musa.

Sestava hosté: Hruška – Chlumecký, Ostojič, Ďurica, Miloševič (C) - Bezpalec, Doumbia (90. Kott), Bilovský - Brandner (72. Tetour), Djuranovič (67. Bezdička), Schranz.

• Branky: 81. Bilovský.
    ŽK: 40. Musa – 79. Ostojič.
    Rozhodčí: Berka – Vaňkát, Leška.
  • Diváci: 1121
Páteční utkání na útulném stadionu Viktorie Žižkov připravilo velké šance domácím, favorit z Julisky ale díky gólu Frederika Bilovského vyhrál 1:0 a postup do dalšího kola si pohlídal.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Dnes jsme vyhráli se štěstím, protože jsme nebyli lepším týmem, i když jsme většinu zápasu míč drželi. Soupeř na nás byl výborně připraven a hluboký blok nám dělal problémy. Měli jsme štěstí i kvalitu v bráně, Hruška nás při 3 brejkových situacích jednoznačně podržel. S blokem jsme si nevěděli rady, byla to pro nás nová situace, takhle proti nám za mého působení ještě nikdo nehrál. Domácí byli aktivní ve středním pásmu a dělali nám to nepříjemné. Když se k tomu přidá pomalá kombinace, byl z toho takovýto zápas. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, škoda, že jsme dvě šance nevyužili. Dnes to pro nás bylo šťastné vítězství, jsem za něj rád.“