2:1

(2:1)

25. kolo, Fortuna liga 2018/19

MFK Karviná

Sestava domácí: Hruška – Bezpalec, Ostojič, D. Souček – Hadaščok (90+1. Douděra), Holík (70. González), Hanousek, Doumbia (46. Tetour), Miloševič – Podaný, Djuranovič.

Sestava hosté: Berkovec – Čolič, Rundič, Djordjevič, Záhumenský – Galuška, Lingr (70. Suchan), Bukata (46. Budínský), Smrž, Guba (58. Ba Loua) – Wágner (C).

• Branky: 3. Djuranovič (pen.), 5. Miloševič – 32. Wágner.
    ŽK: 67. + 90. Djuranovič, 79. Podaný – 29. Smrž, 72. Čolič, 87. Záhumenský.
    Rozhodčí: Julínek – Podaný, Vlček.
  • Diváci: 1123
Utkání mezi dvěma posledními týmy tabulky jsme zvládli lépe než náš soupeř z Karviné, díky rychlému vedení v prvním poločase jsme zvítězili 2:1 a můžeme pomýšlet na baráž.

Roman Skuhravý: "Neprožíváme lehké období, protože situace je pro nás složitá a následky byly vidět i dnes. Měli jsme fantastický vstup do zápasu, lepší snad ani nejde mít, postupem času jsme přecházeli v pasivitu, která vyvrcholila snížením soupeře na 2:1 po situaci, na kterou se připravujeme. Od té chvíle jsme byli horším týmem. Jako hráč tomu rozumím - a nechci zmiňovat trenéra Csaplára, ale je to tak, jak říká. Celý druhý poločas byl pasivní, přesto jsme se dostali do dvou nebo třech brejkových situací, které jsme měli vyřešit líp, naše hektika při autech a standardkách soupeře byla znatelná. Pro nás je ovšem životadárné, že jsme dnes získali 3 body, za to jsem šťastný, a situaci i hře, kterou jsme se prezentoval, ač nerad, tak rozumím."

Prosíme laskavé fanoušky, kteří zápas navštívili na Julisce, aby nám vyplnili feedback. Pomůžete nám se zlepšovat! Na jednoho z vás čekají 2 VIP vstupenky na Slavii.