Po dobrém výkonu vezeme ze Slovácka pouze bod

14.10.2022, 13:15
Širůch

1.FC Slovácko

(0 : 1)

11. kolo, U19 - starší dorost A 2022/2023

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Gothard – Krejčí, Kocman, Škoch, Valentík – Břeh, Bačinský (84. Čížek), Kulhavý – Magdi (58. Ungerman), Bohatý (84. Babka), Mikeš (67. Grunnet-Jensen)

• Branky: 90.+6. Břečka – 37. Mikeš , ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V zápase se Slováckem jsme dlouho vedli a vítězství měli na dosah, v šesté minutě nastavení jsme však z poslední akce utkání nešťastně inkasovali.

Hodnocení trenéra:

Trenér Tomáš Kulvajt po utkání řekl:

"Slovy se moc nedá popsat, jaké pocity v nás všech propukly po závěrečném hvizdu rozhodčího. Zápas, ve kterém jsme byli lepším týmem a domácí pustili do jediné šance po rohovém kopu jsme přesto nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Základ pro úspěch jsme položili v prvním poločase, kdy jsme šli zaslouženě do vedení, stejně jako v Hradci se nám však nepodařilo přidat důležitou druhou branku, přestože jsme příležitosti měli. I přes to jsme hlavně defenzivně zvládli druhý poločas velmi dobře. Na klucích bylo znát obrovské odhodlání, zarputilost a úsilí zápas dotáhnout a vlastně to potvrdily i závěrečné vteřiny, kdy se dva hráči snažili současně odvrátit propadený míč. Bohužel celá situace dopadla tak, jak dopadla. I to někdy fotbal přináší. Dnes to bylo „bohužel“, příště to věřím bude „bohudík“…"