Parádní finiš. Rezerva prohrávala s Bohemkou 0:2, v závěru skóre otočila

9. kolo, B-tým 2021/2022 - ČFL skupina B

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Kořének – Farkaš, Vala P., Kadlec – Vala D., Jindřišek (69. Dostál), Stupka (65. Jirsa), Mareš – Musil (65. Havránek), Zeman (65. Osmančík), Ugwu,

Sestava hosté:

Štefan – Ludvíček, Matoušek, Konan, Březina (75. Křenek) – Hudec (75. Štefančin), Jeřábek, Uhlíř – Hrubeš, Hodek (88. Kozojed), Varačka (64. Villaseca),

• Branky: 17. (pen.) a 64. Zeman – 71. a 87. Hodek, 84. Štefančin, ŽK: Havranek – Konan, Uhlíř, Ludvíček.
B-tým Dukly dokázal popáté v řadě bodovat. Proti rezervě Bohemians 1905 jsme přitom ještě dvacet minut před koncem prohrávali 0:2, po fantastickém závěru jsme ale třemi góly dokázali skóre otočit a zvítězili.

Hodnocení trenéra:

Trenér Aleš Majer měl po utkání samozřejmě z výkonu svých svěřenců zvláště ve druhém poločase radost:

"Tak dneska to bylo hektické, v prvním poločase jsme pro branku soupeře nebyli nebezpeční, ne, že by to v poli bylo tak špatné, ale byli jsme málo nebezpeční. Když jsme ve druhém poločase dostali druhý gól na nula dva, zlepšili kluci výkon, pokračovali v tlaku a díky tomu, že jsme začali být nebezpeční ve vápně soupeře, tak jsme zápas zvládli vítězně. Samozřejmě ta otočka vždycky těší ještě dvojnásob oproti "normálnímu" vítězství."

Fotogalerii k zápasu nejdete ZDE