Náš B-tým remizoval s rezervou Liberce

8. kolo, B-tým 2021/2022 - ČFL skupina B

FC Slovan Liberec B

Sestava domácí:

Šťovíček – Kovernikov, Ludvíček, Uhlíř, Jeřábek (84. Villaseca), Matoušek (C), Hrubeš, Kozma (63. Hodek), Varačka (84. Křenek), Kim (56. Hudec), Březina

Náhradníci: Štefan – Kozojed, Hodek, Villaseca, Štefančin, Křenek, Hudec

Sestava hosté:

Vliegen – Černický (C), Lehoczki, Bína, Šulc, Yuzvak, Kazda, Michal (90+1. Winkler), Novotný (77. Polyák), Gembický (85. Vyčítal), Kranthove

Náhradníci: Pešl – Daněk, Horňáček, Polyák, Winkler, Vyčítal, Málek

• Branky: 0 52. - pokutový kop neproměnil Hrubeš (D) ŽK: 14. Kim (DKB), 35. Kozma (DKB), 84. Jeřábek (DKB) – 45. Novotný (LBB), 51. Kazda (LBB) 69. Kazda (LBB) , ČK: 69. Kazda (LBB) , Rozhodčí: Vít – Erlebach, Vitvar .
  • Diváci: 110
B-tým Dukly přivítal v 8. kole ČFL, skupiny B na domácím hřišti v Jirnech B-tým FC Slovanu Liberec. Během zápasu se potvrdilo dosavadní celkové skóre hostí v tabulce 6:9, což značilo společně se Zbuzany nejmenší počet vstřelených gólů, ale také druhý nejmenší počet inkasovaných gólů ze všech týmů skupiny B. Dukla, povzbuzena bodovým ziskem ze hřiště Velvar, postupně získávala půdu pod nohama, ale ani Liberec svojí hrou nenaznačoval, že by se smířil s dosavadním umístěním v tabulce. Byl vidět oboustranně útočný fotbal, v němž hrály prim obrany obou týmů. Výsledkem byla bezbranková remíza, ale fanoušci obou táborů se nenudili, protože oba týmy se až do konce utkání snažily zvrátit vývoj zápasu ve svůj prospěch.