Na přední tým skupiny A ČFL jsme nestačili a z Plzně si vezeme prohru o dvě branky

FK Dukla Praha B

Jedlička – Oravec, Fišer Čihák (K) (31. Pospíšil), Vacek (46. Planeta) – Sojka, Pešek, Gaszczyk – Kronus (81. Kule), Vrba (87. Dabani), Krůta (87. Doubek)

Spilka –Kozojed, Matoušek (81. Křenek), Konan, Fojt (81. Mládek) – Hudec, Krenciv (K), Nikl (69. Douděra) – Ulman (69. Štefančin), Hodek (60. Lehký), Špatenka

• Branky: Pešek (4. min.), Vrba (16. min., pen.), Planeta (69.min.) - Štefančin (90.+1. min.) ŽK: Vrba (25.min.), Vacek (36.min.), Pospíšil (85.min.), Pešek (90.+3.min.) ČK: , Rozhodčí: Hanousek - Bohata, Šťastný
Ve čtrnáctém kole ČFL, sk. A zajížděla rezerva B-týmu Dukly do Plzně, kde v areálu Luční na UMT sehrála předposlední podzimní mistrovský zápas s domácí viktoriánskou rezervou, která byla v zápase favoritem a zaujímala třetí místo v tabulce. Domácí tým v minulém kole vyhrál v Přešticích 2:1. Dukla v minulém kole prohrála na v Domažlicícj 1:2, a v průběžné tabulce zaujímala 13. příčku se ziskem 13 bodů. Domácí byli od začátku aktivnější, a už ve třetí minutě šli do vedení podařenou střelou záložníka Peška z hranice pokutového území. Dukla sice odpověděla gólovou šancí po individuální akci Špatenky, ale domácí brankář jeho střelu z 12 metrů reflexivně vyrazil. Po té domácí opět zvýšili pohyb a důraz a výsledkem byly tři nevyužité dobré střelecké příležitosti a pokutový kop v 16. minutě, který proměnil sám faulovaný domácí útočník Vrba. Domácí poté ubrali z ofenzivní aktivity a ke slovu se dostali i hráči Dukly, ale jejich příležitosti ke skórování ve finální fázi skončily buď nepřesným zakončením, nebo úspěšným zákrokem domácího brankáře. Ve druhé půli domácí kontrolovali hru a tempo hry opadlo. Domácí se už tak často nedostávali do zakončení a stejné to bylo i ze strany Dukly. A tak, když zakončení z nadějného postavení z 5 metrů Kozojedem stačil zblokovat domácí levý obránce, prosadili se vzápětí potřetí domácí, a to v 69. minutě Planetou z malého vápna. Konečnou gólovou tečku v zápase pak udělal útočník Dukly J. Štefančin v první minutě nastavení, když upravil na 3:1 pro domácí. Rezerva Dukly tak ani proti svým vrstevníkům z Plzně nezabodovala, když i přes vypracované brankové příležitosti, se nedokázala gólově prosadit v dostatečné míře. S průběžným ziskem třinácti bodů klesla na 15. místo, s tříbodovým náskokem před posledním B. Sokolov, který bude soupeřem Dukly B v posledním podzimním kole na hřišti s UMT v Satalicích v neděli 13. listopadu 2022.

Hodnocení zápasu trenérem B-týmu Dukly A. Majerem:

„Tak je samozřejmě nepříjemné, když dostanete ve 4. minutě zase „šibenici“ jako v poslední minutě v minulém zápase v Domažlicích, když po odraženém míči po standardní situaci zase z voleje velmi podobný gól. Ale myslím si, že v tom utkání byl jediný rozdíl, a to je v zakončení, kdy domácí nějaké ty možnosti, které tam měli, tak dokázali využít a my ne. My vlastně hned, pokud se nepletu, po gólu na jedna nula, jsme měli šanci na jedna jedna, měli jsme tam v prvním poločase další dvě nebo tři poměrně velké šance a ve druhém poločase jsme měli zase další nebezpečné situace. Myslím si, že utkání jsme odehráli dobře, ale už vlastně těch posledních pět zápasů, kdy se nám výsledkově nedaří, tak nemáme kvalitní zakončení, takže to je ten hlavní důvod. To, že pak dostanete nějaký gól, plyne i z toho, že dotahujete a ztrácíte.“