SK Sigma Olomouc

4:0

(2:0)

4. kolo, MOL Cup 2019/2020

Sestava domácí: Mandous - Sladký, Zima, Jemelka, Vepřek - Zahradníček (70. Látal), Houska (64. Zmrzlý), Greššák, González (46. Texl), Pilař - Yunis.

Sestava hosté: Rada - Souček, Piroch, Chlumecký - Kozma, Tetour, Krunert (46. Preisler), Doumbia, Dancák - Holík (64. Hašek), Ayong (81. Bezdička).

• Branky: 17. Houska, 44. a 63. Pilař, 67. Yunis.
    ŽK: 31. González, 83. Yunis.
Svěřenci trenéra Skuhravého se po vítězství nad Domažlicemi probojovali do osmifinále Mol Cupu, kde je čekal náročný soupeř. Prvoligová Sigma Olomouc vstoupila do utkání lépe a už po prvním poločase vedla 2:0. Roli papírového favorita potvrdili domácí i ve druhém poločase a Dukla po prohře 4:0 v poháru končí.

Roman Skuhravý: „Vždycky jsem nespokojený, když prohrajeme 4:0. Myslím si, že dnešní utkání bylo vyrovnané ve hře a rozhodla kvalita na jedné straně v situacích hlavně v křídelních prostorech a samozřejmě zlomový moment byl neskutečný gól na 2:0. My jsme tento zápas chtěli hrát, protože pro nás je strašně důležité se konfrontovat s ligovým týmem. Přesně mi to ukázalo to, v čem máme problémy jak v tréninku, tak v mistrovských zápasech. Jedná se o vymezení soupeře, reakci, agresivitu v osobních soubojích. Je pravda, že jsme si úplně dobře neporadili s dobře hrajícím Yunisem. Na druhou stranu musím kluky pochválit za to, jakým způsobem ten zápas hráli i za stavu 4:0, protože chtěli jsme dát gól. Myslím si, že dnešní utkání bylo vyrovnané, ale bohužel skončilo 4:0, a z toho jsem zklamaný, ale ve fázi, kde jsme, je to pro nás důležitý zápas.“