(2:1)

28. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020

Halouska – Jeřábek, Hlavica (C), Ševčík, Bednář – Kučera (85. Chládek) – Vintr (46. Vasiljev), Demeter (72. Matocha), Minařík (68. Málek), Rolinek (85. Fila) – Zikl.

Rada – Dancák, Piroch (68. Fábry), Jakab – Kozma, Tetour (C), Doumbia, Souček (86. Kovaľ), Preisler (86. Ullman) – Holík (85. Fišl), Ayong (46. Hadaščok).

• Branky: 21. Rolinek, 44. Kučera – 37. Doumbia, 71. Fábry, 82. Jakab, ŽK: 73. Dancák, ČK: -, Rozhodčí: Hocek – Blažej, Vaňkát, Střely na bránu: 3:6, Střely mimo: 6:7, Rohy: 2:5, Ofsajdy: -, Fauly: -.
Fotbalisté Dukly ve 28. kole ukázali svou sílu. Nepříznivý vývoj utkání s Líšní dokázali ve druhém poločase zlomit a strhnout na svou stranu. Vítězství trefil osm minut před koncem základní hrací doby obránce Josef Jakab. Dukla natáhla sérii vítězství už na pět utkání.